Monday, July 4, 2011

GET UR FREE COPY NOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ni sabasaba Special Advtising Magazine...... itz not for everyone ,,,only 4 choosen 1.... So najua wewe mdau upo among the choosen 1...


Designed by Visual Sign na kwa sasa lipo kitaa (Balozi mbalimbali, Major Hotels, Restaurant, shop More, ofisi za Bang Magazine, sinza kijiweni kwa FELIX SINZA CLASSIC, Le Grand Casino, Starpeco Ltd e.t.c)..... si la kukosa bhana!!!!!!!!!!!


Get ur free copy now!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No comments:

Post a Comment